Özel Medisante Polikliniği

Zayıflamak için Beklemeyin, MSlim XL ile yaza formda girin

  • Ana Sayfa
  • Bloglar
  • Zayıflamak için Beklemeyin, MSlim XL ile yaza formda girin
image

Zayıflamak için Beklemeyin, MSlim XL ile yaza formda girin

MSlimXL- Kas Yapımı & Yağ Yakımı  MSlim XL ile 30 dakikada 1 haftalık spora eş değer kas yapımı ve yağ yakımı yapabilirsiniz.

Yaza formda girmek isteyenlerin veya her mevsim formda olmak isteyenlerin ilgisini çeken MSlim XL ile tanışın.

En gelişmiş (HIFEM) yüksek yoğunluklu odaklanmış manyetik titreşim teknolojisini kullanan MSlimXL motor nöronlarını doğrudan uyarır. MSlim XL bu uyarı sayesinde vücut kaslarını geliştirmeye ve çalıştırmaya devam eder. MSlim XL ile sağlanan bu tür bir gelişme ve çalışma, olağan egzersiz veya fit egzersiz ile elde edilemez.

 MSLİM XL ile uygulanan 30 dakikalık tedavinin enerji vuruşu 30.000 güçlü kas kasılmasını uyararak yağ hücrelerinin kuvvetli bir şekilde metabolize olmasına ve ayrışmasına yardımcı olur. Aynı zamanda MSlim XL, kas güçlendirmede ve vücut şekillendirmede yeni HIFEM teknolojisi FDA ve CE’nin uluslararası sertifikasını kazanmıştır. Güvenliği ve etkinliği geniş çapta kabul görmüş MSlim XL cihazı ile kas artışı etkisini anında görebilirsiniz.

MSlim XL cihazı, HIFEM teknolojisi sayesinde etkili penetrasyon derinliği 8 cm’dir, bu da tüm sinir ağını kaplar ve tüm kas tabakasının çalışmasına olanak sağlar. Uygulanan bölgede kas gelişimini de destekleyen MSLim XL cihazı aynı zamanda %19 yağ yakımı sağlar. Yağ apoptozu ve süper kas egzersizinin etkisi asla fiziksel egzersizle elde edilemez.

Yoğun ve sürekli kasılmalarla, uygulama yapılan bölgedeki kas grubu etkili bir şekilde uyarılır. Erkeklerin de kadınlar kadar tercih ettiği popüler vücut şekillendirme uygulamalarından biridir. Daha kaslı, sportif, maskülen bir görüntüye sahip olmaktan hoşlananların çok memnun kaldığı MSlim XL cihazı, spor yerine veya sporla birlikte kullanılabilir. Özellikle vücudun kas yapımı zor bölgelerinde, ekstrem egzersiz desteği olarak birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. MSlim Xl ile elde edilen kas gelişimini, normal standartlarda egzersizler yaparak korumak ve uzun yıllar hem fit hem de sportif görünümünüzü korumanız mümkündür.

MSLim XL ile herkesin hayal ettiği kaslı vücuda sahip olmasını oldukça kolaylaştıran elektromanyetik alanı sayesinde, istenilen bölgedeki kas ve kas gruplarına kısa sürede yüksek yoğunluklu egzersiz uygulaması yaparak yağ yakımını ve kas gelişimini sağlar.

MSlim XL Fiyatı

MSlim XL giderek yaygınlaşan bir uygulama olduğundan dolayı günümüzde birçok sağlık merkezinde ön planda yer alıyor. MSlim XL fiyatı sağlık merkezlerinde değişiyor.

MSlim XL cihazı ile fit bir vücuda sahip olmak isterseniz Ankara’da bulunan Özel Medisante Poliklinik ile iletişime geçebilirsiniz. MSlim XL fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.