Özel Medisante Polikliniği

Biz Kimiz

image

Özel Medisante Polikliniği olarak hikayemize başlarken Ankara’nın en gözde yeri olan Mustafa Kemal Mahallesi’nde uzman doktorlarımız, modern tıbbi cihazlarımız, güler yüzlü personelimiz ile sağlık hizmetlerinin güvenilir biçimde sunulmasını sağlamayı hedefledik ve Ankara’nın saygın sağlık kurumları arasında yer aldık.

2012 yılında faaliyete başladığımız bu sektörde polikliniğimiz ile toplumun her kesimine eşit kalitede sağlık hizmeti sunmayı misyonumuz edindik. Açıldığımız günden itibaren bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden uzman kadromuz ile modern bir sağlık kurumu olmaya devam ettik. 

Her biri kendi dallarında uzman olan hekimlerimizin yanı sıra kliniğimiz bünyesinde saç ekim danışmanlarımıza, dermatolog doktorlarımıza, medikal estetik uzmanlarımıza ve uzman estetisyenlerimize yer verdik. Estetik ve güzellik konularında hizmet verebileceğimiz tüm alanlarda size olanak sağlamayı başlıca amacımız olarak belirledik. 

Hem içinizdeki güzelliği ortaya çıkarmanıza yarayacak etkili çözümler, hem de işlem sonrası günlük yaşantınıza hemen dönebileceğiniz uygulamaları polikliniğimizde son teknolojiye sahip cihazlarımızla, sağlık ve güzellik alanındaki en son trendleri takip ederek sizlere en uygun çözümleri sunmayı amaçladık. 


Mustafa Kemal Mah. 2143. Sokak 6/A Çankaya/ANKARA adresinde 24 saat hizmet veren, son sistem tıbbi cihazlar ile donatılmış ekipmanlara sahip kliniğimizde siz değerli misafirlerimizin sorularını yanıtlamak ve beklentilerinizi karşılamak adına çalışan ekibimiz ile her zaman bekleriz.

Misyon

İnsan merkezli yaklaşımla güzellik ve sağlık hizmeti ulaşımını kolaylaştırmak

Vizyon

Ankara’nın en kaliteli sağlık hizmeti veren tıp merkezi olmak

Temel İlke ve Değerlerimiz;

Bilimsellik

Adalet

Şeffaflık

Hasta Mahremiyeti Odaklı

Etik Değerlerin Korunması

Profesyonellik

Çevre Dostu (Çevre Hassasiyeti)

Yasalara Uygunluk

Sürekli  Eğitim ve İyileştirme

Toplum Odaklı

Dürüstlük

Hasta ve çalışan memnuniyeti

Mükemmellik