Özel Medisante Polikliniği
Saç Ekimi

DHI PRO Saç Ekimi

Son Teknoloji DHI Saç Ekimi

Son teknoloji cihazlarla, DHI yöntemiyle saç köklerine zarar vermeden greft kaybı olmadan, arzu ettiğiniz doğal ve gür saçlara sahip olun!

Sakal ve Bıyık Ekimi

Seyrek ya da çıkmayan sakal ve bıyığınızdan şikayet ediyor fakat bir türlü ne yaptırmanız gerektiğine karar veremiyor musunuz? Sizin için en doğru yöntemi birlikte belirleyelim! Ayrıntılı bilgi için hemen arayın!

Kadın Saç Ekimi

Saç ekimi ile birçok kadın kaybettiği ve aşırı zayıflayan saçlarını eski görünümüne kavuşturabilmektedir.

Kaş Ekimi

Kaş analiziniz ve size özel kaş tasarımızın yapılmasının ardından seyrelmiş bölgeleri belirliyor, FUE yöntemiyle; tıraş olmanıza gerek kalmadan, lokal anesteziyle ağrısız kaş ekimi yapıyoruz.

Bilgi Formu

Son Teknoloji DHI Saç Ekimi

Günümüzde erkek ve kadın bireylerin saç dökülme problemi ile karşılaşmasının sonucunda ense kökünden alınan saç kökleriyle, saç dökülmesi olan veya saç bulunmayan bölgeye yapılan saç estetiği tekniğine Fue yönetimi denilmektedir.

Fue tekniği günümüzde saç ekimi operasyonlarının çoğunda kullanılan bir tekniktir. Fue yönteminde saç kökleri tek tek alınarak saçsız olan bölgelere, saç çıkış yönü ve açısı dikkate alınarak nakledilir. Fue tekniğinde saç alınan bölge de iz olmaz.

Küçük çaplı sıyrıklar oluşur bu sıyrıklar da birkaç gün içinde iz kalmayacak şekilde kapanır. Bu teknik saç transferlerinde kullanıldığı gibi kaş, bıyık ve sakal transferinde de kullanılır. Genellikle ekilen saçlar 1. Ayın sonuna doğru dökülmeye başlar ve saç ekiminden 2-3 ay sonra çıkmaya ve uzamaya başlar.

6. Ayın sonuna doğru saçlar göz dolduracak şekilde çıkmış ve uzamış olur. Bu süre her birey için farklılık göstermekle birlikte Fue tekniği ile saç ekiminin en güzel sonucu, saç adaptasyon sürecini tamamladıktan sonra 1- 1,5 yıl içerisinde alınır.

FUE DHI saç ekimi yönteminde kökler direkt cilt altına yerleştirildiğinden dışarıda kalma riski ortadan kalkar. Dolayısıyla fire oranı FUE ye göre çok düşüktür.

Alınan kökler direkt olarak kanal açmadan yerleştirildiğinden kanal açımında oluşan kanamalar ortadan kalkar. Dolayısıyla operatore daha rahat görüş ve çalışma imkanı oluştuğundan daha sık ekim yapılmasına olanak verir.

DHI saç ekim işleminde İyileşme süresi daha kısadır.

Bayanlara veya uzun saçlı erkek saç ekim hastalarına ekim yapılacak bölgeye saç kesilmeden uygulama yapılabilir.

Saç köklerini yerleştirme işleminde kanal açılma işlemi olmadığı için direkt olarak Choi kalemleri ile saça yön verme işlemi daha sağlıklı ve kolay olarak gerçekleştirilir.

DHI Sakal bıyık ve kaş ekimi Kaş ekiminde kendi özel getirdiğimiz punç ve özel kanal yöntemi ile daha ince telli saç foliküllerini Ekim bölgesine yönüne göre nakil edebiliyoruz. Anında nakil yapıyoruz. Türkiye’de kimse yapamıyor diyebilecek kadar az. Kaş ekimi, saç ekimi, sakal-bıyık ekimi, bunların hepsini fue-dhı yapabiliyoruz. Kanal açma safir ve özel enjektör kullanıyoruz.

image