Özel Medisante Polikliniği

G7 Masajı ile Bölgesel Zayıflama

image

G7 Masajı ile Bölgesel Zayıflama

G7 Masajı ile Bölgesel Zayıflama Nasıl Oluyor?

G7 masajı, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırmayı hedefleyen, G-7 masaj aleti ile hedeflenen bölgeye hızlı titreşimler uygulayarak etkili bir sonuç almanızı sağlayan masaj ile tedavi yöntemidir. Özel Medisante Polikliniği’nin bir yeniliği olan G-7 masajı ile istediğiniz sıkı forma kavuşabilirsiniz. İstediği vücuda ve vücut formuna sahip olamamış kişiler için G-7 masajı ile istedikleri vücuda kavuşabilirler. Özellikle itme gücüne sahip G-7 masaj aleti bacak, popo, karın bölgesi gibi belirlenen bölgelerde kan dolaşımını hızlandırarak spazm tedavilerinde ve selülit tedavilerinde büyük başarılar ortaya koyan bir cihazdır. Bunun yanı sıra kaslara etki ederek biriken ödemin ve laktik asidin vücuttan uzaklaşmasına da yardımcı olarak alternatif bir tedavi yöntemi olarak da bilinir.

Yeni nesil vibro masaj ve interferenz akım teknolojisi ile çalışan G-7 cihazı, çapraz yoğurma ile kasları çalıştırarak masaj yapar. G-7 cihazı akımı kasları gerginleştirirken vibro masaj ile yağ dokusuna mekanik etki yaparak parçalanmasını sağlar. Kan dolaşımını hızlandırarak elastin liflerini gerginleştiren G-7 cihazı, selülit görünümümü ortadan kaldırır. G-7 cihazı, lenfatik masaj yaparak vücuttan ödem ve toksin maddeyi atar.

G-7 Masajı Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

G-7 masajı selülit, yağlanma ve sarkma bulunan her bölgeye uygulanabilir. Genellikle bacak, popo ve karın bölgesine yaptırılan G-7 masajı, kalça, bel, kol ve basen bölgelerinde de uygulanır ve çok daha sıkı bir cilt yapısı ortaya çıkar. Seans sayısı, masajın uygulandığı bölgeye, kişinin istediği vücut formuna ve vücut özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Ortalama 20 dakika süren bu seanslar haftada iki kere uygulanır ve istenile sonuç büyük oranda elde edilir.

G-7 Masajı Avantajları Nelerdir?

·         Yağ yakımı sağlayarak istenilen bölgede yağlanmaları yok eder.

·         Bölgesel zayıflama sağlar.

·         Selülit giderici etkisi vardır.

·         Cildi toplar, esneklik kazandırır.

·         Ciltte sıkılaşma sağlar.

·         Kas ve eklem ağrılarının iyileşmesine yardımcı etkisi vardır.

·         Bölgesel dolaşımı artırır.

·         Vücutta biriken ödemin ve toksinin atılmasına yardımcı olur.

·         Bedende bir rahatlama sağlar.

G-7 Masaj Fiyatları

Vücudunuzu istediğiniz forma kavuşturmak isteyenlerin merak ettiği G-7 masaj fiyatı seans sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. G-7 masaj fiyatı ile ilgili bilgi almak için polikliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.